הזמנת כרטיסים ל- הצגות ילדים, סטנדאפ, הצגות בתיאטרון הבימה, הצגות בתיאטרון הקאמרי, הצגות בצוותא
פשבר – כרטיסים להצגות
אסף מור יוסף עליון

הזמנת כרטיסים מהירה

preloader
preloader
הזמנה
ערן זרחוביץ
מיומנה
קובי פרץ
ליאור סושרד
אמא מאוהבת
בן בן ברוך
יש רופא באולם
אורי חזקיה
מני עוזרי
אודי כגן
רביטל ויטלזון
אלי ומריאנו
מייקל
גיא הוכמן

יובל אברמוביץ - ההזדמנות - מפרקים את הרשימה

יובל אברמוביץ - ההזדמנות - מפרקים את הרשימה
 
 
 
 
איך זה שיש אנשים שכל הדברים קורים דווקא להם?

בהרצאת ההמשך להרצאת "הרשימה" משתף יובל אברמוביץ' במשפטים המנחים של חייו שהפכו אותו לאדם מזהה ומייצר הזדמנויות עסקיות ואישיות ולאדם שכל הדברים הטובים (והפחות טובים) קורים "דווקא" לו. בהרצאה זו הוא מרחיב את פילוסופיית "הרשימה" שבשבע השנים האחרונות מתגבשת לכדי שיטת עבודה ואורח חיים של ממש עבור עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם.

בהרצאת "ההזדמנות – מפרקים את הרשימה" תגלו איך הוא יצר לעצמו את ההזדמנות להפגש עם מדונה, מייקל ג'קסון, משפחת קלינטון, להשתתף בסדרות טלוויזיה (ללא סוכנים או מתווכים), לכתוב בעיתונות הישראלית, איך מצא את עצמו בליל הסילבסטר על גשר לונדון צופה, לצד מאות ברי מזל, במופע הזיקוקים של השנה החדשה ואיך הפך בלוג צנוע לפרויקט בינלאומי המתפרס על פני כעשרים מדינות ברחבי העולם?

במסע "הרשימה" שהחל בשנת 2011 חקר אברמוביץ' מה מניע אנשים וארגונים להגשים את חלומותיהם לעומת אלו אשר נתקעו עם חלומותיהם ובמהלך המסע הבין שרשימה זה הרבה יותר מרשימת חלומות: רשימה זה אורח חיים!

בהרצאת "הזדמנות – מפרקים את הרשימה" מדגים אברמוביץ' כיצד רשימה לא רק תקדם עבורכם את רשימת החלומות אלא תספק לכם תשובות לכל  השאלות המעסיקות אתכם מאיתור זוגיות, רכישת דירה, התגברות על פחדים וקבלת החלטות חשובות ונוספות בחיים.

בהרצאת "ההזדמנות – מפרקים את הרשימה" תכירו גם את חמשת אויבי הרשימה (הפחד, אין לי כסף, אין לי זמן, החשדנות והחיצוניות) ואת הדרכים להתגבר עליהם, תלמדו כיצד לפרק את רשימת החלומות ואת כותרות הענק לצעדים קטנטנים ומעשיים באופן מידי ותובנות נוספות על השינויים של המאה העשרים, עידן הריאליטי , למה כל אדם חייב לייצר לעצמו את חבורת הקוסם מארץ עוץ ולמה דונלד טראמפ צודק כשהוא אומר שיש יותר מדי פייק ניוז מסביבנו.

משך ההרצאה כשעתיים.


תנו לעצמכם את ההזדמנות לחיים טובים יותר מאלו שיש לכם כעת!
* המחירים כוללים עמלת מכירה
** מקומות נגישים לנכים ניתן לרכוש בטלפון 03-5745005
*** אם הנך חבר מועדון, יש לבחור ב"כניסת חברים" בראש העמוד מצד שמאל

חיפוש חופשי

חיפוש

מה עושים?

פייסבוק 1
רן שריג ודנה ספקטור
קובי מימון
זקנים חסרי מנוח
דב נבון
אורי ברויר
עידן ניידיץ
שאולי בדישי
רשף לוי
חנוך דאום
אסף מור יוסף
ילדים סורגים
מפגש מושונוב
נמרוד הראל וחיים שפירא
דניאל אסייג