הזמנת כרטיסים ל- הצגות ילדים, סטנדאפ, הצגות בתיאטרון הבימה, הצגות בתיאטרון הקאמרי, הצגות בצוותא
פשבר – כרטיסים להצגות
עליון מייקל

הזמנת כרטיסים מהירה

preloader
preloader
הזמנה
פייסבוק 1
אלי ומריאנו
חנוך דאום
אורי חזקיה
רביטל ויטלזון
ילדים סורגים
אבי נוסבאום
באושר ועושר
ניקי גולדשטיין
יעל לבנטל
המעבדה הקומית
פייסבוק 3
מני עוזרי

יובל אברמוביץ - ההזדמנות - מפרקים את הרשימה

יובל אברמוביץ - ההזדמנות - מפרקים את הרשימה
 
 
 
 
איך זה שיש אנשים שכל הדברים קורים דווקא להם?

בהרצאת ההמשך להרצאת "הרשימה" משתף יובל אברמוביץ' במשפטים המנחים של חייו שהפכו אותו לאדם מזהה ומייצר הזדמנויות עסקיות ואישיות ולאדם שכל הדברים הטובים (והפחות טובים) קורים "דווקא" לו. בהרצאה זו הוא מרחיב את פילוסופיית "הרשימה" שבשבע השנים האחרונות מתגבשת לכדי שיטת עבודה ואורח חיים של ממש עבור עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם.

בהרצאת "ההזדמנות – מפרקים את הרשימה" תגלו איך הוא יצר לעצמו את ההזדמנות להפגש עם מדונה, מייקל ג'קסון, משפחת קלינטון, להשתתף בסדרות טלוויזיה (ללא סוכנים או מתווכים), לכתוב בעיתונות הישראלית, איך מצא את עצמו בליל הסילבסטר על גשר לונדון צופה, לצד מאות ברי מזל, במופע הזיקוקים של השנה החדשה ואיך הפך בלוג צנוע לפרויקט בינלאומי המתפרס על פני כעשרים מדינות ברחבי העולם?

במסע "הרשימה" שהחל בשנת 2011 חקר אברמוביץ' מה מניע אנשים וארגונים להגשים את חלומותיהם לעומת אלו אשר נתקעו עם חלומותיהם ובמהלך המסע הבין שרשימה זה הרבה יותר מרשימת חלומות: רשימה זה אורח חיים!

בהרצאת "הזדמנות – מפרקים את הרשימה" מדגים אברמוביץ' כיצד רשימה לא רק תקדם עבורכם את רשימת החלומות אלא תספק לכם תשובות לכל  השאלות המעסיקות אתכם מאיתור זוגיות, רכישת דירה, התגברות על פחדים וקבלת החלטות חשובות ונוספות בחיים.

בהרצאת "ההזדמנות – מפרקים את הרשימה" תכירו גם את חמשת אויבי הרשימה (הפחד, אין לי כסף, אין לי זמן, החשדנות והחיצוניות) ואת הדרכים להתגבר עליהם, תלמדו כיצד לפרק את רשימת החלומות ואת כותרות הענק לצעדים קטנטנים ומעשיים באופן מידי ותובנות נוספות על השינויים של המאה העשרים, עידן הריאליטי , למה כל אדם חייב לייצר לעצמו את חבורת הקוסם מארץ עוץ ולמה דונלד טראמפ צודק כשהוא אומר שיש יותר מדי פייק ניוז מסביבנו.

משך ההרצאה כשעתיים.


תנו לעצמכם את ההזדמנות לחיים טובים יותר מאלו שיש לכם כעת!
לגולשי האתר: 79 ₪
* המחירים כוללים עמלת מכירה
** מקומות נגישים לנכים ניתן לרכוש בטלפון 03-5745005
תאריך
מקום
שעה
 
07/02/2019
יום ה'
בית ציוני אמריקה
רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב איך להגיע?
20:00
הזמנה

חיפוש חופשי

חיפוש

מה עושים?

פייסבוק 1
נקסטפסט
קרקס בראבו
עדן ועודד
רשף לוי
בן בן ברוך
אודי כגן
נשים מדברות נשים
קובי מימון
דודו ארז
דניאל אסייג
הזוג המוזר
דב נבון