הזמנת כרטיסים ל- הצגות ילדים, סטנדאפ, הצגות בתיאטרון הבימה, הצגות בתיאטרון הקאמרי, הצגות בצוותא
פשבר – כרטיסים להצגות

הזמנת כרטיסים מהירה

preloader
preloader
הזמנה

רומיאו ואמא - תיאטרון הקאמרי

רומיאו ואמא - תיאטרון הקאמרי
 
 
 
 
תקציר:

קומדיה מרגשת מאת גור קורן וגלעד קמחי
במוי: גלעד קמחי
תפאורה: ערן עצמון
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
מוסיקה: אמיר לקנר
תאורה: אבי יונה בואנו(במבי)
וידאו: יואב כהן

משתתפים (לפי סדר הא"ב)
 דולב אוחנה, אלעד אטרקצ'י, רועי אסף, אסנת בן יהודה, ניסו כאביה, שמחה ברבירו, ענת מגן שבו, מזל קטי מלכה/נאוה לוי, שרה פון שוורצה,  גור קורן,  דוד שאול, אדוה רודברג,. יובל אור פורת ילדות: אמילי מלישבה, ליה עמרם רוקח, קלואי מרואלי

לעיירת הפיתוח "תקוות" שבדרום הארץ קרה נס: ששי בן עטר, הכוכב הכי גדול שיצא מהעיר חוזר עכשיו ל"תקוות" כדי לבחור נער מקומי שיגלם את "רומיאו" בהפקה נוצצת של "רומיאו ויוליה".

מולי מלכא, הנער הכי מוכשר בתקוות, כמעט ומקבל את התפקיד הנחשק אבל בשורות רעות לגבי מצבה הבריאותי של אימו זורקות את מולי מהבמה הנוצצת אל המציאות הקשה. הדבר היחיד שנותר לו לעשות כדי לתת לאמא שלו קצת תקווה הוא... לשקר לה שקיבל את התפקיד הנכסף.


המצב אליו נקלע מולי יוצר קומדיה  של שקרים שרק מסבכים אותו יותר ויותר, ולמרות זאת מולי מצליח לסחוף אחריו את חבריו, משפחתו והעיירה כולה כדי לתת לאימו כמה רגעי אושר. זה סיפור על אהבה כל כך גדולה בין ילד לאמא שלו, אפילו גדולה יותר מאהבתם של רומיאו ויוליה.

הקומדיה החדשה של הצמד גור קורן וגלעד קמחי ("ציד המכשפות" "המוגבלים", "השחקנית") המשלבת צחוק ורגש וכמו גם ביקורת על עולם הריאליטי והכוכבים לרגע שהופכים להיות גיבורי התרבות שלנו.

בהשראת הסרט   LE GRAND ROLE  מאת סטיב סוויסה

הביקורת משבחת

"מחזה מקורי עם רגש, הומור ושחקנים נהדרים... הצגה לוהטת. כדאי לראות, להתרגש, לצחוק ולהמליץ למי שעוד לא שמע עליה." (הבמה 24/06/2018)

"אין אדם שיישאר אדיש, ההצגה מטלטלת ומרגשת ... יוצאת דופן, מענגת ומרגשת כל אחד באשר הוא, כולל השחקנים והיוצרים."  ציון 5 מתוך 5 (דהמארקר קפה 23.6.2018)

"הכינו את הממחטות... המחזאים גור קורן וגלעד קמחי שאף ביים,  יצרו הצגה משעשעת מאוד ונוגעת ללב. שרה פון שוורצה נפלאה, דוד שאול מרגש, ענת מגן שבו קומיקאית מעולה."(רשת ב' 24.6.2018)

"קומדיה מרגשת המזגזגת בין צחוק לדמע...שחקנים מצויינים, שרה פון שוורצה מגלמת את אחד התפקידים הטובים שלה בשנים האחרונות... דוד שאול צעיר עם יכולות קומיות ודרמטיות מצוינות... ענת מגן שבו הנהדרת היא החוליה המצחיקה, טובים מאוד, אסנת בן יהודה, רועי אסף  אדוה רודברג ושמחה ברבירו... ניסו כאביה מרגש , אלעד אטרקצ’י ודולב אוחנה מקסימים... תיאטרון ישראלי המשלב בין קומי לדרמטי בצורה מיוחדת." (כלכליסט 26.6.18)
* המחירים כוללים עמלת מכירה
** מקומות נגישים לנכים ניתן לרכוש בטלפון 03-5745005
*** אם הנך חבר מועדון, יש לבחור ב"כניסת חברים" בראש העמוד מצד שמאל

חיפוש חופשי

חיפוש

מה עושים?