הזמנת כרטיסים ל- הצגות ילדים, סטנדאפ, הצגות בתיאטרון הבימה, הצגות בתיאטרון הקאמרי, הצגות בצוותא
פשבר – כרטיסים להצגות

הזמנת כרטיסים מהירה

preloader
preloader
הזמנה

מוש בן ארי "אספר לך הכל" - מופע אקוסטי חדש!

מוש בן ארי "אספר לך הכל" - מופע אקוסטי חדש!
 
 
 
 
תקציר: 
את בן ארי ילוו רועי זוארץ בפסנתר ושחר קצ'קה בכלי הקשה ובין לבין ישולבו סיפורים אישיים מכל השנים.

מוש בן ארי: "כשהתחלתי את הדרך לפני למעלה מ-20 שנה, הבטחתי לעצמי שתמיד אעשה מה שעושה לי טוב, מה שגורם לי להתרגש - ושתמיד אשיג את החלום המוסיקלי שלי. בדינאמיות היומיומית, לפעמים הולכים לאיבוד בעומס הגדול. באינסוף המופעים והפרויקטים, חשוב לי לעצור מדי פעם ולהבין מה מעורר בי את התשוקה להמשיך. מכאן נולד הרצון שלי למופע חדש, שמושתת על שירים מכל הזמנים, מוכרים יותר ופחות - כאלה שאני יכול להגיש בצורה חדשה, ולאפשר לקהל לחוות אותם באופן אינטימי יותר. אני מאמין שאדם, כל אדם, שקם בבוקר לדבר שהוא אוהב לעשות, יעשה אותו הכי טוב שיש. זה המוטו ועמוד האש ששומר עליי ועל הקהל שלי כל כך הרבה שנים".

המופע יכלול להיטי ענק של בן ארי כמו: אנצל, תני לי סימן,  משא ומתן , את , יה , הנה הוא בא , כמו בחיים, ואיך שלא, Jah is on, עוד היום , דרך, מה עושים, שיר למעלות, רסיסים, בטח שאבוא, תן תכוח, סתכל לי בעיניים, פתאום, פרח וגם שירים שלא נוגנו בשנים האחרונות והקהל צמא להם, כמו: איך הוא מעז, עד שתבואי, לא יודע איך לומר בך, כמה שאני אוהב ורבים אחרים.

כבר כמעט שני עשורים שמוש בן ארי הוא חלק בלתי נפרד מהמוסיקה הישראלית עם הגרוב הייחודי לו. מרגיש כאילו המוסיקה של בן ארי נמצאת איתנו מאז ומעולם, מלווה דור שלם ומגדלת דור חדש שאימץ את שיריו. נטו מוסיקה, רגש, קולנס ושמחה הם מה שגורמים לקהל גדול ונאמן לחוות איתו את הדרך. בקיץ הקרוב, בן ארי בחר להעניק לקהל שלו אלטרנטיבה ממוזגת  ואינטימית במופע אקוסטי חדש, בו יגיש את השירים ממקום שונה, בטריו מוסיקלי שיבוצע ויסופר קרוב לעיני הקהל. 
* המחירים כוללים עמלת מכירה
** מקומות נגישים לנכים ניתן לרכוש בטלפון 03-5745005
*** אם הנך חבר מועדון, יש לבחור ב"כניסת חברים" בראש העמוד מצד שמאל

חיפוש חופשי

חיפוש

מה עושים?