הזמנת כרטיסים ל- הצגות ילדים, סטנדאפ, הצגות בתיאטרון הבימה, הצגות בתיאטרון הקאמרי, הצגות בצוותא
פשבר – כרטיסים להצגות
עליון לילה אחד באפריל

הזמנת כרטיסים מהירה

preloader
preloader
הזמנה
פסטיבל הקומדיה
זאב רווח
מצב כפית
יובל שם טוב
מיקי וניקי
לסלאו ואודיה
החברים של קריבו
רביטל ויטלזון
שאולי בדישי
תם אהרון

רותם כהן

רותם כהן
 
 
 
 
תקציר: 
במופע מבצע רותם את מיטב הלהיטים: אל העולם שלך, רק תחזור, כולם יגידו, בואי נדבר, אקוט שרי, איזה עולם, לא דמיינתי ועוד רבים וטובים.. הפקת המופע הופקדה בידיו המוכשרות של יוסי מור.
אלבום הבכורה שלו  ״אל העולם שלך״, זכה להצלחה גדולה, הגיע תוך זמן קצר למעמד אלבום זהב והיווה נקודת פריצה. באותה שנה קטף רותם את התארים "פריצת השנה" בתחנות הרדיו השונות ו"תגלית השנה" של אקו״ם. עם צאת האלבום יצא רותם לסיבוב הופעות מצליח והפך לאחד מהיוצרים המוערכים והמסקרנים, סוחף אחריו קהל נאמן ונלהב שמצביע ברגליים וממלא את הופעותיו עד אפס מקום.
באוקטובר 2015 יצא אלבומו השני " לא דמיינתי" שהושק במופע חגיגי בהיכל התרבות בת"א והיה יריית פתיחה מוצלחת לסיבוב ההופעות החדש.

מן הביקורות:
"רותם כהן כבש את היכל התרבות בת"א עם להיט אחר להיט ועם קהל צמא ומעריץ. שנה לאחר צאת אלבום הבכורה ושבועיים אחרי שהאלבום השני נולד, הוא התייצב מול היכל גדוש ומעריץ שמיד שר בהתלהבות כל מילה. בין השירים כהן מרבה לדבר ומפגין חוש הומור, מרגיש כל כך בבית.. להיט רודף להיט, אבל זו הכריזמה של כהן שמעמיקה את ההתאהבות של הקהל. אין ספק שכהן עוד יחזור אל היכל התרבות. את הדרך לשם הוא כבר יודע. (אמיר שוורץ, ידיעות אחרונות)

* המחירים כוללים עמלת מכירה
** מקומות נגישים לנכים ניתן לרכוש בטלפון 03-5745005

חיפוש חופשי

חיפוש

מה עושים?

רמי ורד
מפגש מושונוב
אמי הגנרלית
עדיין נשואים
חנוך דאום
מה קשור
אורי חזקיה
אודי כגן
אלי ומריאנו
מני עוזרי
מיקי גבע