הזמנת כרטיסים ל- הצגות ילדים, סטנדאפ, הצגות בתיאטרון הבימה, הצגות בתיאטרון הקאמרי, הצגות בצוותא
פשבר – כרטיסים להצגות

הזמנת כרטיסים מהירה

preloader
preloader
הזמנה

פנקז' אודס pankaj udhas

פנקז' אודס pankaj udhas
 
 
לצפייה בסרטון
 
 
 
 
תקציר:
קנו עוד היום כרטיסים למופע של פנקז' אודס (pankaj udhas), שיתקיים ב-21 באוקטובר 2013, בהיכל התרבות בתל אביב. אודס יופיע להקתו במופע שיכלול 40 שנות יצירה.

אודס הופיע לראשונה בישראל בשנת 2011. לאור הצלחת המופע ולבקשת הקהל האוהב, מגיע אודס להופעה אחת נוספת, בה ישיר את להיטיו מכל הזמנים.

פנקז' אודס הוא מגדולי הזמר ההודי. אודס ידוע כמוביל בסגנון הגזאל, בתחום המוזיקה הפופולרית ההודית, לצד עם מוזיקאים כגון ג'אגג'יט סינג וטלעת עזיז.

פנקז' אודס כבש את הקהל כבר בשנת 1980, עם אלבומו הראשון Aahat. מאז שנת 1986, מזוהה אודס עם פסקול הסרט נעם ובהמשך עם פסקולי סרטים נוספים. במקביל, הקליט אודס אלבומים רבים ונודע בעולם כולו כזמר גזאל.

בשנת 2006, הוענק לפנקז' אודס פרס Padma Shri, הפרס האזרחי הרביעי בחשיבותו בהודו.

פנקז' אודס נולד בג'פטור שליד ראג'קוט בגוג'אראט, כצעיר מבין שלושה אחים. אחיו הבכור מנהאר אודס, זכה להצלחת כזמר סרטי בוליווד. גם אחיו השני נירמאל אודס, הוא זמר זאל ידוע, והראשון מבין האחים שדבק בו חיידק הבמה.
אודס שר לראשונה בסרט Kamna שהלחין אושה קאנה ונכתב על ידי Naqsh Lailpuri. הסרט נכשל אבל השיר זכה להצלחה. מאז ועד היום הפיק אודס מעל ל-50 אלבומים, והוא נחשב לאחד מזמריה המובילים של הודו.
* המחירים כוללים עמלת מכירה
** מקומות נגישים לנכים ניתן לרכוש בטלפון 03-5745005
*** אם הנך חבר מועדון, יש לבחור ב"כניסת חברים" בראש העמוד מצד שמאל

חיפוש חופשי

חיפוש

מה עושים?