הזמנת כרטיסים ל- הצגות ילדים, סטנדאפ, הצגות בתיאטרון הבימה, הצגות בתיאטרון הקאמרי, הצגות בצוותא
פשבר – כרטיסים להצגות
עליון אלומיני
הזמנת כרטיסים מהירה
הזמנה
פסטיבל מספרי סיפורים
אירוע 102
אירוע 103
אירוע 104
אירוע 106
אירוע 107
אירוע 108
אירוע 109

יהודית כ"ץ - סוד המוטיבציה - המדע מאחורי מה שמניע אותנו

יהודית כ"ץ - סוד המוטיבציה - המדע מאחורי מה שמניע אותנו
 
 
 
 
תקציר:
למה אנשים מסוימים מלאי חיוניות ומרץ בעבודה? מדוע יש אנשים שמתאפיינים בנחישות והשקעה בלתי רגילים? כמה פעמים יצא לכם לחשוב על מה אתם רוצים לעשות, אבל משהו היה חסר, המוטיבציה פשוט לא הייתה שם איתכם. מה משפיע על אותו מרכיב הקסם הזה? באילו מצבים המוטיבציה דווקא לא תעזור לנו ואילו כלים אנו יכולים להפעיל כדי לגרום לה לעבוד לטובתנו? (ספוילר: כן, יש כלים, לא מעט אפילו והם פרקטיים וניתנים ליישום!) מסתבר שאנחנו מחזיקים בלא מעט טעויות לגבי מוטיבציה ובהרצאה הזו נעשה סוף סוף סדר.
בהרצאה מעוררת מחשבה ופוקחת עיניים תיתן יהודית כץ, מומחית לפסיכולוגיה חיובית, תשובות וכלים פרקטיים מתוך עשרות שנים של המחקר הפסיכולוגי על המוטיבציה האנושית, תסביר מה מניע אותנו, מה דוחף אותנו להיות טובים יותר, איך אפשר להשיג יותר מוטיבציה ברגעים שאנחנו הכי צריכים אותה ואיך אפשר להתחיל כבר מחר בבוקר.

על המרצה:
יהודית כ״ץ היא יזמית, מרצה ומלווה תהליכים אישיים בתחום הפסיכולוגיה החיובית (מחקר האושר) ופסיכולוגיה פרקטית מבוססת מחקר. היא מקדישה את עצמה ליישום הפסיכולוגיה החיובית עם מטרה – להפוך את הכלים ומסקנות המחקר לשימושיים ונגישים לכל אחד. יהודית כץ מלווה תהליכים איישים, בעלת הבלוג "על פסיכולוגיה חיובית ואושר" בעיתון "הארץ", בעלת הפודקאסט הנשמע ״חושבים טוב״, מרצה מבוקשת, ועובדת עם ארגונים.* מקומות לא מסומנים - ישיבה לפי סדר הגעה
* פתיחת דלתות בשעה 19:00

לגולשי האתר: 43 ₪
* המחירים כוללים עמלת מכירה
** מקומות נגישים לנכים ניתן לרכוש בטלפון 03-5745005
תאריך
מקום
שעה
 
02/10/2017
בר "Leo-Blooms" תל אביב
רחוב ראול ולנברג 24, תל אביב איך להגיע?
20:00
הזמנה
חיפוש חופשי
מילות חיפוש
חיפוש
מה עושים?